Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Tvorba eshopů

Eshopy jsou sestavovány na míru podle potřeb klienta a charakteru produktů, či služeb, které se prostřednictvím webshopu nabízejí. U eshopu také záleží na typu zákazníka a jeho zvyklostech, zájmech a toho co daný okruh lidí preferuje, jejich znalostí a schopností se orientovat na internetu... atd. Důležité je také odlišení se od konkurence, zvýraznění svých konkurenčních výhod a vytvoření vhodného prostředí, aby zákazník preferoval nákup právě zde. Systémy vytvořené za 5 minut tuto výhodu nabídnout nemohou, jsou tvořeny univezálně a tedy nabízí pro všechny to stejné. Ztrácí se tak výhoda odlišnosti a individuality, což ovšem na druhou stranu vytváří velkou konkurenční výhodu pro eshopy tvořené individuálně. 

Design eshopu

Design eshopu je vždy řešen individuálně a to buď kompletní individuální design, nebo levnější varianta formou úpravy šablony. 

Funkce eshopu

Funkce eshopu vám zajistí dobrou podporu prodeje. Kontaktujte nás a dle vašich potřeb navrhneme vhodnou strukturu a funkce eshopu tak, aby vám co nejlépe a nejefektivněji pomáhaly prodávat vaše produkty právě vašim klientům. Díky takovým kombinacím neplatíte zbytečně předražené služby, které nevyužijete a naopak máte k dispozici individuální řešení, které vás odliší od konkurence. Což bývá u většiny nabízených eshopů problém - chybí možnost individualizace, nebo je vykoupena velmi vysokou cenou. 

Webshopy a SEO

Eshopy jsou sestavovány a upraveny tak, aby maximálně těžily v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače). Vychází z mnohaleté zkušenosti v oblasti internetového marketingu a prodeje na internetu. Majitelům tak šetří čas, energii a peníze v této oblasti, neboť následná optimalizace je tak jednodušší a efektivnější. 

Z ohlasů

"Byl jsem nadšený z osobního přístupu při vzniku našeho webshopu. Vynikající a profesinální návrhy a připomínky během tvorby, daly vzniknout webshopu, který mě po všech stránkách opravdu nadchl! Takto si představuji opravdu individuální a naprosto perfektní a fundované služby!"

R. Hamřík, obchodní ředitel, Tonerya Shop

" Jsem velmi spokojená s prací paní Rumlerové. Vytvořila eshop přesně podle mých požadavků. Kvalitní, profesionální práce. Děkuji."

Mgr. Liběna Anna Neubauerová, Hafo Tlapek

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webových stránek Vyškov - IR-webdesign