Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Kurzy a školení

Kurzy jsou sestaveny do několika lekcí (počet lekcí dle rozsahu kurzu) o délce 1 a půl hodiny jednou týdně (příp. 2x týdně s odstupem několika dní mezi lekcemi), úkoly a praktické procvičování v praxi. Dohodneme si vhodné termíny, tak aby byly vyhovující pro obě strany. 

Proč jen jednou, nebo dvakrát týdně? Osvědčilo se mi mezi jednotlivými lekcemi rozmezí několika dnů pro vstřebání nových informací a vyzkoušení v praxi. Lépe si tak osvojíte nové věci a mnohem více si odnesete a zapamatujete, než při jednorázovém mnohahodinovém školení. A tím, že si nové věci vyzkoušíte v praxi, můžete si tak promyslet dotazy,  nebo nejasnosti, kterým se vždy na začátku další lekce věnujeme.

Pokud nejsou uvedeny termíny a místo, probíhá školení on-line pomocí Skype, nebo Messenger. On-line školení je individuální pro jednoho uživatele, kterému se věnuji individuálně a jeho konkrétnímu projektu. V případě firmy je možné školení dohodnout také pro více zaměstnanců, potom jsou poskytovány individuální slevy.

Je možné, že některou část tématu již zvládáte, ale naopak potřebujete se více věnovat nějaké jiné. Vzhledem k individualitě těchto kurzů je toto po dohodě možné. Je tak kurz využitý naplno a vy si odnesete maximum. 

On-line marketing

Tento kurz vás uvede do problematiky internetového marketingu a reklamy na internetu. Pochopíte principy a fungování reklamy na internetu. Naučíte se vybírat si a využívat vhodné strategie, vybrat si vhodné komunikační kanály a využívat tak reklamu efektivně a nízkonádkladově. Často se toto děje formou pokus a omyl a pokud člověk dělá něco a neví proč a je to bez cíle, cesta daleko déle trvá a často to vzdává dříve než dosáhne výsledků. V tomto kurzu vám ukážu, jak si tu cestu zkrátit a zefektivnit, jak snížit náklady na reklamu a jak ušetřit čas. Kurz je směřován na neplacenou reklamu, její formy, možnosti a strategie.

Náplň kurzu:

 • Cíle a vymezení se oproti konkurenci

 • Kdo je náš zákazník a kde ho  najdeme

 • Nákupní cyklus na internetu

 • Zdroje návštěvnosti

 • SEO (optimalizace pro vyhledávače)

 • Srovnávače cen, vyhledávače zboží

 • Mobilní web

 • Email marketing

 • Sociální sítě

 • Účinné oslovení zákazníků na sociálních sítích

 • Jak budovat a udržovat kontakt se zákazníky

 • Vyhodnocování a optimalizace nákladů

 • Nástrahy internetu

 • Nové trendy a příležitosti

Je možné vybrat pouze některé témata tohoto kurzu a věnovat se jim detailněji a některé, které příliš nevyužijete, nebo zvládáte vynechat.

On-line marketingu a optimalizaci pro vyhledávače jsem se  začala věnovat ještě v době, kdy byla v začátcích a věnovalo se jí jen málo firem, získala jsem tak velkou konkurenční výhodu a jelikož jsem za tu dobu pracovala na mnoha různých projektech, tak také řadu zkušeností a naučila se přizpůsobovat změnám a vývoji a tyto zkušenosti nyní předávám formou kurzů a školení a poradenství klientům, kde jim pomáhají se orientovat v problematice, být rychlejší, efektivnější a vyvarovat se mnoha chyb. 

Poptejte on-line marketing

 

Vzdělávací kurz pro správce a majitele eshopů

Kurz vás naučí, jak být nezávislý, poradit si se základními grafickými pracemi. Je vhodný zvláště pro ty, kteří s eshopem začínají, potřebují úsporu financí  a v první fázi být soběstační. Naučíte se, jak si budovat kvalitní eshop, jak ho nastartovat, jak a kde získávat zákazníky, jak na množství konkurence. 

Náplň kurzu:

 • Administrace internetového obchodu

 • Úprava fotografií a publikování na internetu

 • Jak si vytvořit vlastní reklamní bannery

 • Kde získat vhodné obrázky a autorská práva

 • Eshop a sociální sítě

 • Analytické nástroje - základy Google Analytics

 • Budování obsahu eshopu

 • Budování zákaznické komunity

 • Propagace eshopu na internetu

 • Příklady z praxe

Je možné vybrat pouze některé témata tohoto kurzu a věnovat se jim detailněji a některé, které příliš nevyužijete, nebo zvládáte vynechat.

Eshopy jsou trochu specifické, mají za úkol přímo vydělávat na internetu a potřebují tedy náležitoou péči a při množtví dnešní konkurence i dobrou strategii. To co vyučuji vychází z let praxe jak mých několika vlastních eshopů, tak také z řady let úspěšné péče o eshopy mých klientů. To podtrhují dobré znalosti internetu a internetového marketingu a optimalizaci webů pro vyhledávače, které se věnuji od doby, kdy se jí věnovalo ještě málo firem.  

Poptejte kurz pro majitele a správce eshopu

 

Reklama na Facebooku

Kurz zaměřený na oblast sociálních sítí a to konktrétně prostředí Facebooku. FB má v současné době velký potenciál, který je často přehlížen a podceňován. Ukážu vám jak snadno a kde získat klientelu na Facebooku. Zaměříme se především na firemní FB stránku a její reklamu a propagaci. Ukážu vám, jak je možné i u malé stránky s pár fanoušky dosáhnout tisíců zaujetí příspěvku a to bez placené reklamy ke které Facebook uživatele směřuje a ponouká. Mnoho lidí netuší, že existují i jiné cesty a mnohdy efektivnější. Často mají lidé představu, že Facebook je ztráta času, ukážu vám, jak tutu "ztrátu času" otočit ve svůj prospěch a naopak čas vhodnou organizací činností a strategií ušetřit. Naučíte se jaké typy a jak vytvářet efektivní příspěvky, jak často, jak a kde je propagovat. Ukážu vám příklady z praxe, co funguje a co ne a proč.

Kurz vychází z vlastních dlouholetých zkušeností, kde kromě vlastních projektů se starám o správu firemních FB stránek klientů, kde dosahujeme při minimální investici zvyšování prodejů a obratů firmy a ještě k tomu vedlejším efektem je lepší optimalizace pro vyhledávače webu, protože toto vše efektivně kombinujeme ve funkční celek.  

Poptejte reklamu na Facebooku

 

Individuální vzdělávací kurzy

Potřebujete upravit náplň kurzu a přizpůsobit individuálním potřebám? Pro vás je možné sestavit kurz na míru týkající se témat práce s webovými stránkami, on-line marketing, SEO - optimalizace pro vyhledávače, sociální sítě obecně, Facebook, Pinterest, Google+, obsah webových stránek, obsah eshopu. Nebo kombinací témat výše nabízených kurzů. 

Máte jinou představu? Zeptejte se

 

Iveta Rumlerová - tvůrce webových stránek

Tvorbě webových stránek

se věnuji od roku 2005. Zároveň již řadu let poskytuji optimalizaci pro vyhledávače (SEO) webových stránek a věnuji se internetovému marketingu. Publikuji odborné články. Vyučuji na seminářích a školeních pro klienty. Vyučovala jsem několik rekvalifikačních kurzů Tvorby webových stránek pro školící agenturu BEVE. V roce 2016 jsem získala ocenění 1. místo v soutěži podnikatelka roku pořádanou OHK Vyškov. Baví mě moje práce a ráda předávám zkušenosti dál a mám radost z toho, že mohu takto ještě více pomáhat svým klientům.

Iveta Rumlerová

 

Z ohlasů

" Absolvovala jsem u paní Rumlerové kurz. Připravila mi vzdělávání na míru, podle mých aktuálních potřeb - především grafiku. Profesionální přístup, skvělé vysvětlení."

Mgr. Liběna Anna Neubauerová

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webových stránek Vyškov - IR-webdesign